Вернер Нахтігаль – відомий служитель, проповідник, євангеліст із Німеччини. Одним із завдань свого служіння він вважає підбадьорення всіх віруючих активно проповідувати Євангеліє. Він – головний ініціатор і надихач проведення Всесвітнього Дня євангелізму. У цей день кожен християнин повинен поділитися рятівною звісткою про Ісуса Христа хоча б з однією людиною.

Вернер Нахтігаль побував уже в понад 75-ти країнах світу та провів сотні крусейдів, а також масштабні заходи для об’єднання віруючих у молитві й у вогні Духа Святого. Десятки тисяч людей прийшли до Христа завдяки євангелізаційним служінням Вернера Нахтігаля. Особливе помазання на проповідь Євангелія, свідоцтва Божої слави, чудеса зцілення і рух у дарі пророцтва – все це супроводжує його численні служіння.

Таким було і служіння на конференції «Європа наповнена Славою Божою». Євангеліст відразу повідомив гостям конференції: «Прямо після проповіді ми з вами підемо на вулицю і будемо проповідувати! Можливо, у житті того, кого ви зустрінете, все настільки погано, що він не хоче жити, а ви йому розповісте про Христа – і людина спасеться!»

Фразу «Сьогодні Бог хоче діяти через тебе!» Вернер Нахтігаль повторив кілька разів. Він наводив приклади, як дивним чином Бог діяв під час євангелізацій. І підкреслив: «Це моя історія. А сьогодні почнеться твоя!»

Євангеліст дав кілька порад, як правильно розмовляти з людьми, коли їм проповідуєш.

 1. Будьте доброзичливими.
 2. Запитуйте людей, щоб дізнатися дещо про них, – цим ви привертаєте їх увагу.
 3. Викликайте цікавість! У цікавості є сила! Зробіть так, щоб людям хотілося вас слухати!
 4. Є сила у вашому особистому свідченні. У вас є що розповісти людині! Одну і ту ж історію ви можете розповісти по-різному студенту і бабусі.
 5. Говоріть, щоб люди вас розуміли, – залиште свій церковний сленг!

У чому ж суть Євангелія? Про що, власне, казати?

 • Бог любить всіх людей! Бог створив тебе і мене не для релігії. Ти і я створені, щоб мати взаємини з Богом, знати Його.
 • Бог святий, а ми через гріх відділені від Нього. Релігія вчить людину: «Ти повинен те, ти повинен це...» Але дві тисячі років тому Ісус уже сказав: «Здійснилося!»
 • Бог Живий! Його могила порожня! І це найбільше послання на землі. Завдання християн – витягувати людей із гріха, з пекла.

І що робити людині потім, коли вона увірувала в Ісуса Христа?

 1. Молитися кожен день Богу.
 2. Читати щодня Біблію.
 3. Ходити до церкви.

«Ідіть – і поділіться вірою в Ісуса Христа як мінімум з однією людиною!» – закликав Вернер Нахтігаль і помолився про те, щоб віруючі сміливо розповідали людям про Ісуса.