Завершальне служіння на конференції «Європа наповнена Славою Божою». Бурхливими оплесками зустрів зал появу на сцені Бенні Хінна.

«Хочу знати все!» - одне з життєвих гасел пастора Бенні. Своїм пізнанням глибин Святого Письма ділився він цього вечора з присутніми. І зосередився на особі Святого Духа.

Так, Святий Дух – особистість. У нього є інтелект, воля, емоції, здатність любити. У Духа Святого є знання – незміримо значніші, ніж здатність людини пізнавати, знати що-небудь. Ніхто не знає того, що знає Бог. Тільки Дух Святий може відкрити щось людському серцю. Інакше Бога не пізнати. Ви можете читати коментарі, довідники, словники – і не знати Бога. Він відкривається Святим Духом тільки викупленим, створеним за подобою Божою. Читайте Біблію! Там усе це є! –заохочував пастор Бенні.

Бог – Триєдиний: Отець, Син і Дух Святий. Бог Отець - Головнокомандувач. Спасіння людства – це Його ідея.  «Бо так Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне... Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся» (Євангеліє від Івана 3:16,17). Ісус сказав: «Я прийшов виконати волю Отця». Дух Святий – це сила, яка дає можливість втілювати, реалізувати. Він проявляє в нашому житті силу Бога, Його любов. Без Нього ми не можемо пізнати Бога. Читайте Святе Письмо - у Бога є ще більше одкровень і обітниць! З таким закликом прощався пастор Бенні Хінн з присутніми.

За чотири неймовірних дні конференції в атмосфері зустрічей, знайомств, спілкувань, а головне - присутності Духа Святого, Сили Божої кожне відкрите серце зазнало цілющого дощу Божих одкровень. Проповідники, що прибули з різних країн, щоб поділитися своїм пізнанням глибин Божих,були великим благословенням для присутніх.

«Він вибрав тебе – піднімися до Нього на гору! Піднімися до Господа, вивищуйся над своїми буденними клопотами, говори з Ним!» - проникливо закликав Андрес Бісонні.

«Любіть людей, підбадьорюйте їх – тоді ви дозволите Богу зробити так, щоб і вас хтось підбадьорив!» - звертав увагу Роб Томсон.

«Кожна віруюча людина є свідком Ісуса Христа. І сьогодні люди чекають на вас. Ви рятуєте життя. Сьогодні день спасіння для Києва, для України і для всього світу», - засівав серця євангеліст Вернер Нахтігаль.

Щось відбулося з кожним присутнім. Заглиблення в себе. Бажання пізнавати Слово Боже, відкривати Його глибини й наближати себе до Господа. Масові свідчення про фізичне зцілення супроводжували кожне служіння. Побачене й пережите залишиться в пам’яті надовго. А серце вже каже: до нових зустрічей!