Доктор Роб Томсон – засновник і президент міжнародної сімейної християнської громади FamilyHarvestInternational, а також засновник і пастор церкви FamilyHarvestChurch в TinleyPark, штат Іллінойс, в якій більше 4000 парафіян. Він – автор багатьох книг, оратор, телепроповідник, бізнесмен.

На початку бізнес-семінару доктор Томсон нагадав, що зазвичай люди роблять помилки там, де щось вислизає з пам’яті, тому під час кризових періодів у бізнесі корисно завжди повертатися до повторення азів, тобто того, про що і йтиме мова далі.

Спікер підкреслив, що бізнесмен – це лідер за замовчуванням. «Бог покликав вас від створення світу робити те, що ви робите, – і цим допомагати поширювати Царство Боже по Україні», – так доктор Роб Томсон описав покликання всіх, хто займається бізнесом, і помолився, щоб Бог вів і направляв учасників семінару в бізнесі, давав нові ідеї і нові способи заробити гроші для Царства Божого, щоб усе, чого торкаються руки, процвітало.

Відразу зауважимо: якщо ви не потрапили на семінар, але дуже хочете знати всі шість ключів до успіху в умовах кризи, придбайте запис. Але деякими одкровеннями ми, звичайно, поділимося!

  • Успіх завжди приходить до нас у результаті смирення. Навіть коли ти найвпливовіший, потрібно ходити у смиренні.
  • Завдання бізнесмена – зрозуміти, які потреби у людей, і відповісти на них.
  • Богу все одно, скільки у тебе грошей. А ось володіють вони тобою чи ні – це питання!
  • Ти вирішуєш проблеми або створюєш?
  • Використовуй свої дари, щоб вирішити проблеми.
  • Не чекай, що люди будуть радіти твоїм благословенням! Люди зазвичай думають, що Бог послав правильні благословення неправильній людині.
  • Жити потрібно так, щоб кожна людина, яка зустрілася з тобою, стала після цієї зустрічі кращою.
  • Під час кризи потрібні не ідеї, а плани!
  • Дивись на ситуацію цілком, не тупцюй на дрібницях – так з’явиться план (кроки, як ти можеш вирішити питання).

А далі доктор Роб Томсон поділився найціннішим – розповів про ключі до успіху...

Цікаво, які вони і як ними користуватися? Ще й як цікаво! Адже це важливо і допоможе перетворити будь-яку кризу в можливість і бути успішним у всіх сферах свого життя! Тому поспішайте придбати запис бізнес-семінару і застосувати поради!

Замовити запис бізнес-семінару можна тут: https://championbooks.com.ua/