ПАСТОР ТОММІ БАРНЕТТ

Томмі Барнетт – засновник і старший пастор церкви DREAM CITY – «Місто мрії» (Formerly Phoenix First Assembly, Фенікс, Арізона) – однієї з найбільш швидко зростаючих церков у США. Її називають «церквою з серцем» – через 260 її євангелізаційних служінь. Щотижня DREAM CITY відвідують понад 17 000 чоловік. Пастор Томмі підняв нове покоління лідерів в церкві.

Томмі Барнетт – один із головних, найавторитетніших та найповажніших пасторів США, який надихає інших пасторів на ріст в повноєвангельському русі. Його називають «пастором для пасторів» через служіння, яке вплинуло на життя багатьох помазаних служителів, в числі яких – Джойс Майєр, Т. Д. Джейкс, Веллінгтон Бун і Чарльз Неман. Вони називають Томмі Барнетта своїм пастором.

Заснований пастором Томмі в 1994 році DREAM CENTER – «Центр мрії» в Лос-Анджелесі рятує і реабілітує людей від залежностей, безпритульництва і жорстокого поводження (серед них – і жертви торгівлі людьми). Пастор Томмі Барнетт написав близько 20 книг. Також він проводить пасторську школу, яку щорічно відвідують близько 7 000 пасторів, лідерів і служителів.