Загрузка...

Доктор Річард Мур. Завершальне служіння.

10 грудня 2017 р / 14:00


Важко повірити, що сьогодні 10 грудня 2017 року підійшла до кінця вогненна конференція "Чемпіони Царства" 2017. Ми провели чотири приголомшливо-насичених дня в силі і славі Божій.

Останнє, завершальне зібрання для нас провів доктор Річард Мур, людина, яка своїм служінням приносить пробудження в країни по всьому світу.

Він говорив надихаюче послання по книзі Діянь, коли Дух Святий зійшов на першоапостольську церкву, про важливість молитви. "Молитва, це одна з основних речей у житті віруючого. Молитва це те, що повинно йти попереду нас та природньо бути в житті кожної віруючої людини. ". Коли ми звертаємося до Бога, Він відповідає і нагороджує тих, хто шукає його всім серцем. "Старанна молитва дає доступ до сили, яка динамічно діє". "Вогонь це те, чим повинен відрізнятися кожен віруючий".

Річард Мур звернув нашу увагу: "На цій конференції особливо підкреслюється тема молитви" і "Якщо ми не прислухаємося до Духа Святого, не почуємо і не почнемо діяти, то через рік ми можемо повернутися на цю конференцію без змін." Тому, важливо почути те, що Бог нам говорив всі ці дні і почати діяти в цих напрямках.

Так само доктор Річард поставив серйозне питання, яке пролунало як виклик: "Якби сьогодні Бог відповів на всі твої молитви, то змінився б твій світ і твоє життя?" Чесно відповідай собі на це питання, і ти зрозумієш що потрібно змінити.

"Бог покликав нас виділятися і приносити зміни." Сила яка була на генералах віри, Лестоі Самралі і С. Віглсфорті може бути на кожному християнинові, тому, що Бог спорядив цією могутньою силою кожного, хто готовий відчайдушно шукати Бога.

На закінчення служіння Річард Мур молився за всіх бажаючих, присутніх в залі.

Ми отримали натхнення для нового рівня взаємовідносин з Богом, а також нового рівня і масштабу служіння.

Спасибі всім спікерам і гостям конференції. Зустрінемося в наступному році з великими свідченнями змін і чудес у своєму житті, своїх служіннях і містах.