Загрузка...

Томмі Барнетт

10 грудня 2017 р / 10:00


Свою останню проповідь на конференції "Чемпіони Царства" пастор Томмі Барнетт почав з притчі про дерева, які вибирали собі царя. Суть її в тому, що наша цінність - не в позиції чи посаді, а в тому, що ми робимо в Царстві Божому.

Єдине, чого потрібно шукати - можливості послужити. Зроби так, щоб завдяки твоїй роботі твоя позиція стала великою.

"Кожен раз, коли я знаходжу якусь потребу, я починаю радіти, тому що можу комусь допомогти. - зізнався пастор Томмі. - Коли ти задовольняєш чиюсь потребу, ти залучаєш Божу увагу".

Пастор Томмі розповів, як, шукаючи можливості привернути увагу до людей, до яких нікому немає діла, купив автобус, на якому привозив до церкви дітей, що були покинуті, а потім - ще 4, щоб возити людей з особливими потребами.

Служіння дівчаткам, залученим в проституцію, колишнім гангстерам, бандитам, сутенерам - всім цим займається заснований Томмі Барнеттом Dream Center ("Центр мрії") в Лос-Анджелесі, тому що одного разу пастор Томмі зрозумів: в серці Бога - біль за людей, які вважаються покидьками суспільства.

Апостол Павло не тримався за посаду члена сенату, Мойсей відкинув своє право вважатися сином фараона. Ісус відкинув Свою позицію Царя Царів, щоб послужити всім нам. Якби всі вони трималися за свої звання і позиції, то ніколи б не виконали своє покликання.

Пам'ятають слуг, а не їх позиції.

Всі люди, які досягли успіху в Царстві Божому, цілком віддалися справі служіння, не шукали титулів, сили і влади і не здалися.

Заради чого жити, якщо ти не можеш послужити своєму поколінню?