Загрузка...

Пастор Томмі Барнетт: «Ти можеш більше!»

9 грудня 2017 р / 18:00


Початок вечірнього зібрання - потужна хвала, танці і гучне прославлення людей, які об'єдналися однією метою - поклонитись і возвеличити Господа Ісуса Христа. Момент, коли всі, зібрані в залі люди, без музики злилися воєдино своїми голосами в пісні хвали - не передати і не описати словами! Це щось особливе, це велич і сила, і нехай ця хвала буде тривати вічно на землі як і на Небі! Присутність Великого Бога тут і зараз. Жвавий зал, гучна радість, яка заглушала звуки музичних інструментів і співаючих вокалістів.

Серця людей відкриті для прийняття послання, яке Бог приготував для Свого народу сьогодні.

Пастор Генрі Мадава запросив спікера сьогоднішнього вечора пастора Томмі Барнетта. Помазання в життя цього служителя діє особливим чином для будівництва Царства Божого на землі.

Заклик пастора Томмі - «готовий ти бути чудом в руках Бога і піти туди, куди Він тебе посилає?»

У житті церкви і віруючого є дві протилежності роботи Духа Святого:

  • На Нього можна покластися, але Він непередбачуваний.
  • Він кидає виклик тобі завжди, але Він благий.

Бог хоче використовувати тебе в служінні на максимум, адже тільки Він знає той потенціал, що є в тобі. Завдання кожного віруючого - здатися і підкоритися Його благій волі. Богу належить все, що ми маємо, чим володіємо, до чого прагнемо. Наші діти - належать Йому, наші дружини і чоловіки - Його. Нам потрібно зрозуміти, що на цій землі ми всього лише розпорядники! Ось ключові тезиси, що підтверджують це:

  • Присутність Бога може піти від нас, щоб нас навчити чомусь;
  • Бог нагадує про те, Хто наше джерело;
  • Іноді нам потрібно дійти до краю. Щоб мати віру як у Даниїла, потрібно побути у рові з левами. Щоб бути як Сідрах, Місах та Авденаго - потрібно зайти в вогненну розпечену піч і залишитися живим!

Цікава історія була розказана пастором про те, як Він починав свою церкву, які труднощі його спіткали і як супроводжував його на цьому шляху Бог, які чудеса і знамення Бог робив, як вчив його радіти завжди і у всьому. Дуже цінні і сильні свідоцтва рухали пастора Барнетта в цьому житті. «Життя на грані» заради Бога!

Бог каже тобі - «ти можеш більше!»

Томмі Барнет покликав до сцени людей, які хочуть не тільки мріями жити, баченням ходити, але які хочуть діяти, творити, бути результативними. Багато людей вийшли і пастор помолився Богу, щоб Він воскресив мрії, покликання, прагнення, цілі, щоб відкрив план, дав стратегію! Сильна молитва потрясла стіни будівлі і потужний рух Духа Святого прийшов, підтверджуючи виконання того, що просили.

Чудове закінчення третього дня конференції!