Загрузка...

Пастор Генрі Мадава: «З’явися там, де хоче тебе бачити Бог, – і Його сила в тобі проявиться!»

9 грудня 2017 р / 14:00


Це було повне вогню і сили Духа Святого служіння! Хочете пережити це заново або, якщо не змогли приїхати на зібрання, – придбайте його запис.

Спочатку пастор Генрі нагадав, наскільки важливо поважати чуже покликання, навіть якщо воно нам не зрозуміло, адже воно впливає на багато напрямків життя суспільства. Бог кожного християнина закликав до чогось великого, але, як правило, люди усвідомлюють це поступово, спочатку цього не розуміючи, щоб, «поки ми ще маленькі, нас нікуди не віднесло».

На багатьох прикладах пастор Генрі показав, що Бог не закликає до великих справ героїв з винятковою силою; в більшості своїй ті, кому Він довіряє Свої справи, – люди боязкі, слабкі, невпевнені в собі. Як же вони стають героями?

«Коли цей «матеріал» потрапляє в руки Духа Святого, вони стають величними мужами і жінками Божими», – тільки так! У таких людей здібності множаться в багато разів!

Поділимося декількома одкровеннями з проповіді.

«З моменту початку свого ходіння з Богом сила Божа в нас – не озеро, а ріка! І вона намагається вийти з нас і допомогти комусь, а наше завдання – погодитися вивільнити її».

«Дух Святий – Партнер, головна дійова особа в нашому служінні. Головний – не я, а Дух Святий!»

«Ти хрещений Духом Святим – значить прийняв силу! Сила Божа в тобі! Вона здатна зустрічати будь-який виклик і перемагати!»

«Розширюй своє поле дії!»

«Ти не будеш знати, що здатний вбити Голіафа, якщо ти від нього весь час тікаєш! З’явися там, де хоче тебе бачити Бог, – і Його сила в тобі проявиться!»

«Сила Божа любить дію! Любить виклики! Любить бути там, де твоє покликання! Тут Бог буде з тобою – тільки ти повинен весь час рухатися».

«Машина, коли вона на парковці, ніколи нікуди не поїде. Найсумніше для Бога – церква, яка стоїть на парковці. Сила Божа, яка в нас, – не для парковки!»

«Багато людей обмежують себе відчуттями. А сила Божа проявляється незалежно від наших почуттів».

«Коли сила Божа приходить – все мертве оживає!»

«Бог великий! Але для кожного Бог – розміром з його очікування й віру. Розміром з те, що ми бачимо. Давайте ми відмовимося від вузького погляду і відкинемо обмеження!»

Наприкінці зібрання пастор Генрі молився за пасторів і лідерів, щоб на них зійшов вогонь Духа Святого і Його сила – і потім цей вогонь і силу пастори передавали всім, хто був в залі.

І це тільки середина конференції! Ви ще встигаєте стати частиною пробудження! Чекаємо вас!

Записи проповідей можна замовити в нашому магазині Champion books:
fb.com/championbooks +38 044 209-75-01, +38 067 577 50 81 bookstore@victorychurch.org.ua
http://championbooks.com.ua/about