Загрузка...

Доктор Річард Мур: «Вставай вище!»

9 грудня 2017 р / 10:00


Хвиля Божої присутності просто наповнила весь зал на початку першого служіння і ріки Небес полилися на всіх присутніх для зцілення, відновлення, підйому на новий рівень.

Пастор Генрі представив спікера служіння доктора Річарда Мура. У своїй проповіді він зробив акцент на тому, що серед християн часто існують дві проблеми. Одна з них, коли люди просто не знають, хто їх Бог і якщо говорять про неміч, хвороби або фінансові проблеми, значить не мають одкровення, що Бог більше, ніж достатньо. Друга проблема - менталітет серед християн: «якщо Бог захоче, Він сам влаштує і зробить".

Доктор Річард закликав - "Прийміть сьогодні рішення робити великі справи. Якщо чимось займаєтесь, то робіть щось велике. Нас підтримує не маленький Бог, а Величний, з нами вся влада Неба, щоб можна було похитнути гори".

"Ми - тіло Христа, покликані царювати і правити, формувати і потрясати народи, робити могутні справи".

"У той момент, коли ти зрозумієш, хто ти, що Бог тебе викупив, ти став співучасником Божого єства, омитий святою Кров'ю Ісуса Христа, твоє життя зміниться і всі люди, які будуть зустрічатися з тобою, також зміняться».

Зараз час для Церкви, пора перестати думати про обмеження. Бог може зробити більше, ніж ми просимо або думаємо.

Особливу увагу проповідник приділив також дії сили слів, духовному закону, який запускається в дію нашими устами, згідно Галатів 6: 7 "Не обманюйтеся, - Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне".

Це духовний закон, від якого ми не можемо втекти.

Як же уникнути бідності та злиднів? Шляхом правильних сповідань і сіяння. Так можна прокласти шлях від злиднів і боргу до процвітання, так запускається закон благословення. Слова мають величезну силу. Нам дозволено бачити те, що ми говоримо. Ми будемо мати те, у що віримо, що очікуємо і що кажемо. Головне, щоб ми були оновлені вірою могутнього Бога, сповнені Духа Святого і були рішучі діяти і здійснювати великі справи.