Загрузка...

Пастор Томмі Барнетт: «Давайте будемо людьми, які моляться!»

8 грудня 2017 р / 19:00


У п'ятницю на вечірньому служінні конференції "Чемпіони Царства" пастор Томмі Барнетт розказував про силу Божу, яка діє в кожному християнинові, про пробудження і про молитву. Як ілюстрацію свого послання він використав історичну подію, яка відбулась на початку двадцятого століття і відома під назвою: "пробудження в Уельсі". Це пробудження супроводжувалося масовим покаянням людей, зверненням до християнських цінностей і підйомом молитовного життя. Уельське пробудження призвело до духовного відродження мільйонів людей в багатьох країнах світу. І все це стало можливим завдяки гарячій, жертовній молитві окремих людей, які шукали Бога всім своїм серцем, бажаючи бачити свій край зміненим Божою силою.

Пастор Барнетт звернув увагу слухачів на те, що молитва - це єдина сила, яка зупиняє ворога, і саме через молитву піднялися найбільші церкви світу. Він запропонував слухачам намагатися щодня виконувати чотири прості принципи: молитися одну годину на день, поститись раз в тиждень, приводити людей до Бога і приносити десятину до церкви. "У нашій церкві ці чотири принципи зробили чудеса. Спробуйте це робити хоча б протягом місяця, - і ви побачите, які дивні речі зробить Бог у вашому житті, у вашій церкві, у вашій країні!" - надихав Томмі Барнетт.

В кінці служіння проповідник закликав людей до молитви: "Коли обставини в твоїй країні стають дуже обмеженими, але є група людей, які хочуть побачити реальні зміни, і вони бажають молитися Богу, - це значить, що країна готова до пробудження. Чому б нам не стати тими людьми, які моляться. Якщо пробудження - результат молитви, то нам потрібно молитися. Молись за Україну, проси за свій народ. Нехай тут, на цьому місці, почнеться пробудження! ". Приймаючи цей заклик, люди в залі вставали зі своїх місць, виходили до сцени, піднімаючи свій голос в гарячій молитві до Господа. Кожен хотів бути тією людиною, яку Бог може використовувати для Свого Царства.

Підводячи підсумок зібранню, старший пастор християнських церков "Перемога" Генрі Мадава надихав пасторів і лідерів створювати в своїх церквах служіння цілодобової молитви: "Ми бажаємо бачити пробудження і примноження на всіх рівнях: в наших містах та селах, в наших сім'ях, в наших домівках. Багато питань почнуть вирішуватися швидше і ефективніше. Не витрачайте час даремно. Використовуйте його для молитви".