Загрузка...

Доктор Річард Мур: «Такі служіння логікою не пояснити – це служіння Духа Святого!»

8 грудня 2017 р / 14:00


Почав проповідник зібрання з нагадування: в нас, християнах, життя Боже, природа Божа, Божі здібності, і ми можемо багато чого змінити в собі й в суспільстві, тому що Бог – з нами! Але творити великі справи будуть ті, хто знає Бога, а не знає про Бога. «Знати» означає мати дуже близькі, особливі відносини з Ним, і єдиний спосіб пізнати Бога – шукати Його, дуже прагнути до Нього, адже Він хоче відкриватися нам!

Майже кожна фраза Річарда Мура стала одкровенням і подарунком від Господа на цьому зібранні!

«Його благість набагато більше наших невдач і помилок. Головне – мати спрагу! Бог бачить тих, хто прагне, і нагороджує тих, хто шукає Його!»

«Чи будемо ми ходити в Божих благословеннях – залежить від нас! Ми робимо вибір: «життя або смерть», скромні злидні або Божі благословення і процвітання. Божа воля – щоб кожна людина ходила в благословеннях. Потрібно позбутися від менталітету злиднів!»

«Треба бути наполегливими в пошуках Бога! Його торкається наша спрага і наша віра. Якщо шукаєш Бога всім серцем, Бог дозволить знайти Його».

«Не погоджуйтеся на відповідь НІ – шукайте Бога всім серцем!»

«Спрага проявляється в радикальних вчинках! І тому голодні по Богу люди викликають роздратування і навіть злість у релігійних людей».

«Божа система спирається на віру, слухняність і спрагу».

«Не сприймай зі зневагою дотик Духа Святого. Чим більше Бог зможе зробити всередині тебе, тим більше Він зможе зробити через тебе!»

На цьому зібранні, як сказав доктор Мур, Сам Бог ходив по залу, торкаючись до людей.

Як це було? Весело і оригінально!

Поспішайте особисто прийняти в цьому участь! Конференція триває!

Записи останніх проповідей можна заказати в магазині Champion books:

http://fb.com/championbooks
+38 044 209-75-01, +38 067 577 50 81
bookstore@victorychurch.org.ua
http://championbooks.com.ua/about