Загрузка...

Пастор Томмі Барнетт: «Такий, як ми всі...».

8 грудня 2017 р / 10:00


Унікальний служитель Томмі Барнетт, якому виповнилося вісімдесят(!), перед початком проповіді розповів, що він проповідує Євангеліє вже 68 років, і за ці роки проповідував в цілому близько 16 тисяч разів! А сьогодні він приїхав зі словом від Бога, яке «призначене саме для цього дня і для цього місця».

У Якова 5:17-18 сказано, що Ілля був такою ж людиною, як всі, але в силі Божій він був як Сам Бог. Чи був Ілля досконалим, ідеальним? Ні! У нього були свої слабкості й мінуси. Як і у багатьох інших Божих помазанників, чиї історії описані в Біблії: Петро свого часу відрікся від Ісуса; Мойсей, замість того щоб просто сказати скелі, вдарив по ній...

За стільки років свого служіння Томмі Барнетт бачив, що подібні ситуації бували і в житті великих «генералів Божих». Але ці люди потім піднімалися і продовжували служити зі ще більшою силою і пристрастю. Послання проповідника до сьогоднішніх пасторів і лідерів було таким:

«Головне – не здавайся! Не кидай сам себе! І не припиняй допомагати іншим людям! Ти ослаб? Все одно Бог буде тебе використовувати! Я звертаюся до кожного пастора і лідера: якщо ти відчуваєш, що провалив справу, впав, зробив не те, що потрібно, помолись, розкажи це Богу – і піднімайся!»

Пастор Томмі Барнетт передавав накопичену за десятиліття мудрість із глибини серця. Ось кілька цитат із проповіді.

«Що мене змушувало йти, коли я втомився або розчаровувався? Не благі наміри, не високі цілі... Мені не давало кинути служіння моє покликання! Тільки воно утримає тебе на шляху і дасть сили йти далі!»

«Не кидай себе, навіть якщо ти зробив щось жахливе! Є для тебе «Божа воля секонд-хенд» – твій другий шанс! Навіть якщо зараз навколо тебе одні розбиті горщики, пам’ятай, що Бог використовував завжди таких же людей, як ти!»

«Є в цьому Божому домі диво! Тут, можливо, майбутній Біллі Гремм або мати Тереза... Боже помазання руйнує будь-яке ярмо і рухає вас далі!»

В кінці зібрання старший пастор церков «Перемога» Генрі Мадава нагадав віруючим, щоб вони не намагалися виглядати красиво, ховаючи свої недосконалості «в баночку, адже колись баночка може просто вибухнути». Такі люди не можуть йти далеко і бути сильними. Пастор Генрі помолився, щоб християни виносили свої проступки і недосконалості на світло перед Богом, були щирими – і ставали справжніми!

Якщо Ви не потрапили на це служіння – обов’язково придбайте його запис, щоб підбадьоритися і ніколи не здаватися!

Записи останніх проповідей можна заказати в магазині Champion books:

http://fb.com/championbooks
+38 044 209-75-01, +38 067 577 50 81
bookstore@victorychurch.org.ua
http://championbooks.com.ua/about

І не пропустіть інші зібрання, адже Бог приготував щось особливе особисто для Вас!