Загрузка...

Доктор Річард Мур: Ви призвані розповідати про Христа!

7 грудня, 2017 р / 19:00


От і прийшов довгоочікуваний час – вечір 7 грудня, святкове відкриття конференції «Чемпіони Царства»! На конференцію приїхали пастори, лідери та всі бажаючі не тільки з церков «Перемога», а також і з інших церков.

Відчуття дивної Божої присутності наповнило серця віруючих в залі з перших хвилин прославлення і зберігалось до самого кінця служіння. Співаки, музиканти і танцюристи своїми дарами і талантами допомагали людям відкритися для Бога і Його творчої роботи в кожному серці.

В цей вечір служив спікер конференції доктор Річард Мур, - проповідник, покликаний Богом для поширення духовного пробудження в церквах, щоб нести звістку про Ісуса Христа в кожну націю, місто і кожне серце. «Бог покликав нас змінювати народи. І для цього Він спорядив нас силою Святого Духа»,- так розпочав служитель Божий своє послання до церкви. «Чи знаєте ви, що книга Дії святих Апостолів в Біблії ще не закінчена? Ми з вами живемо в ці часи! Істина цієї книги дає нам уяву, як жити нам сьогодні. Ми – церква Ісуса Христа і нам потрібно прагнути бути наповненими силою Святого Духа, щоб палати пристрастю до Бога, переживати за загублених людей,» - продовжив доктор Мур.

«Якщо людина когось кохає, то бажає зробити все найкраще об’єкту свого кохання. Якщо людині подобається якась справа, то вона буде виконувати її з радістю. Так і у стосунках з Богом. Ісус бажає, щоб ми любили Його всім своїм серцем. В кожній сфері нашого життя Він повинен бути на першому місці. Якщо ви палаєте для Ісуса, ви обов’язково виконаєте Його доручення – іти і розповідати про Нього іншим людям. Ви призвані ділитись Словом Божим! Але Бог не зможе вас використовувати, якщо ви нічого не робите. Євангелія, яку ми проповідуємо, - це сила». «З тобою Господь! Тобі нічого боятись! Бог, якому ми служимо – могутній і прославлений. Він любить тебе і віддав Своє життя за тебе! Бог дав нам Духа Святого і Він чекає, коли ти встанеш і підеш виконувати ту справу, до якої Він тебе покликав!» - надихав всіх слухачів Річард Мур.

Служіння доктора Мура нагадувало служіння пробудження, коли сходить Божа слава, і люди переповнюються Божою присутністю. Багато людей отримали спасіння, свободу, зцілення і натхнення від Бога.

Це ще тільки початок. Запрошуємо вас не гаяти час і приїхати на нашу конференцію. Ми раді зустрічі з вами!